Strona główna > Projekty > Projekty

Bookmark and Share

II Demakijaż - Festiwal Kina Kobiet 2017

HF (2016-09-19)

Zapraszamy Was na drugą edycję Demakijażu, która odbędzie się od 25 do 29 października 2017 w Centrum Kultury w Lublinie.

W tym roku pokażemy wyzwania z jakimi mierzą się kobiety w różnych częściach świata. Feminizm nie ma jednej twarzy. To, co dla kobiet mieszkających w pewnych częściach świata wydaje się niezbywalnym prawem, w innych jest wciąż przedmiotem kontrowersji i sporów. W czasie Demakijażu spotkacie tę różnorodność.

Zapraszamy Was na projekcje, debaty, koncerty. Wszystko w feministycznym, kobiecym i dziewczyńskim klimacie. Już niebawem ogłosimy pierwsze informacje dotyczące programu, jest na co czekać – obiecujemy!


Zobacz także

I Demakijaż - Festiwal Kina Kobiet 2016 (Projekty)PROGRAM

JUZ NIEBAWEM


Wstęp na wszystkie filmy i wydarzenia jest wolny. Bezpłatne wejściówki na filmy będzie można odebrać w kasie CK od 5 października oraz przed konkretnymi seansami.

Budynek Centrum Kultury jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Szczegółówe pytania dotyczące dostępności można kierowac na adres: jolanta.prochowicz@hf.org.pl

Wszystkie filmy dostępne z napisami polskimi i angielskimi. 

Podczas wszystkich debat dostępne będzie tłumaczenie na język angielski, a także tłumaczenie na język migowy.Tymczasem można dorzucić się do Festiwalu. Wpłać 5, 10 lub 20 zł. Tyle kosztuje bilet do kina. My kupimy licencje filmowe. Ty w zamian obejrzysz nie jeden, a kilka filmów. Dzięki Tobie wstęp na festiwal i imprezy towarzyszące będzie darmowy dla wszystkich.  Organizatorzy:

 
Zrealizowano w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.Więcej informacji znajdziesz na naszym fanpejdżu:
https://www.facebook.com/demakijazfestiwal/?ref=ts