Strona główna > O nas

Bookmark and Share

RODO

HF (2018-05-23)

INFORMACJA DOTYCZĄCA RODO

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące Państwa danych osobowych zbieranych przez Stowarzyszenie Homo Faber.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Stowarzyszenie Homo Faber z siedzibą w Lublinie przy ul. Orlej 5/13 ze stroną internetową o adresie www.hf.org.pl

Jaki jest cel przetwarzania Twoich danych osobowych?
Twoje dane przetwarzamy zawsze zgodnie z celem ich pozyskania, a cel ten jest określony podczas pobierania od Ciebie Twoich danych. Np., jeśli podałeś/aś swojego maila w celu zapisania na newsletter, otrzymujesz od nas cotygodniowa wiadomość mailową. Twój adres poczty elektronicznej nie jest wykorzystywany do żadnych innych działań.
Jeśli przekazujesz nam 1% - przekazujesz nam swoje dane, abyśmy mogli dokonać operacji przekazania środków na nasze konto, a jeśli wyrażasz zgodę na przekazanie adresu pocztowego - otrzymujesz od nas imienne podziękowanie za wsparcie.

Jakie masz uprawnienia w zakresie przetwarzanych swoich danych?
Przysługuje Ci prawo żądania:
- dostępu do Twoich danych osobowych
- ich sprostowania
- usunięcia
- ograniczenia przetwarzania
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania
- żądania przeniesienia danych do innego administratora


Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?
Twoje dane będziemy przetwarzać tylko przez okres, w którym będziemy mieć ku temu podstawę prawną, a więc do momentu, w którym:
- przestanie ciążyć na nas obowiązek prawny, zobowiązujący nas do przetwarzania Twoich danych (na potrzeby sprawozdań projektowych);
- cofniesz zgodę na przetwarzanie danych, jeśli to ona była jego podstawą (np. zrezygnujesz z otrzymywania newslettera).

Usługi zewnętrzne/ powierzanie danych
Nie przekazujemy Twoich danych innym podmiotom. Jeśli wyrażasz zgodę, Twoje dane mogą zostać powierzone podmiotom realizującym przesyłki kurierskie/ pocztowe, a w przypadku zbiórek - operatorowi płatności na platformach croudfundingowych (zrzutka.pl).

Bezpieczeństwo danych
Przetwarzając Twoje dane osobowe stosujemy środki organizacyjne i techniczne zgodne z właściwymi przepisami prawa, w tym stosujemy szyfrowanie połączenia za pomocą certyfikatu SSL. Nasza strona nie używa plików cookies.


Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać ze swoich praw lub masz inne pytania związane z naszą Polityką Prywatności. W tym celu napisz do Inspektora Danych Osobowych: iodo@hf.org.plKomentarze
Aby dodać komentarz pod własnym nazwiskiem musisz się zalogować, lub napisać pod tymczasowym nickiem (wymaga aktywacji)

Nick:Komentarz:
Brak komentarzy