Strona główna > O nas > Zespół

Bookmark and Share

Marta SienkiewiczMarta Sienkiewicz
Fot. Anna Dąbrowska
Więcej fotek w galerii


Z wykształcenia jestem psycholożką. Ukończyłam psychologię kliniczną na UMCS, a od marca 2010 roku jestem posiadaczką uprawnień do pracy terapeutycznej.

Ze Stowarzyszeniem Homo Faber współpracuję 2008 roku. Wtedy to miałam potrzebę robienia czegoś konstruktywnego w najbliższym otoczeniu, przyszłam na spotkanie Akademii Obywatelskiej i złapałam bakcyla. Tak zostało do dziś. A co robię w Homo Faber?

Obecnie:
- od stycznia 2014 r. zajmuję się działaniami integracynymi skierowanymi do cudzoziemców przyjeżdżających do Lublina w ramach proektu Witamy w Lublinie;
- realizowałam trzey edycje projektu "Akademia Homo Faber" w ramach programu Młodzież w Działaniu;
- odpowiadam za kwestie programowe i merytoryczne festiwali filmowych organizowanych przez Homo Faber (WATCH DOCS, Human Doc, Refugee Rewiev);
- jestem pierwszym kontaktem dla wolontariuszy i wolontariuszek w Homo Faber :)

W latach 2012-2013 pracowałam z maluchami w świetlicy lubelskiego Ośrodka dla Cudzoziemców w ramach projektu "Wsparcie integracji dzieci uchodźców".

Przez dwa lata obsługiwałam biuro pomocowe dla cudzoziemców studiujących i mieszkających w Lublinie. Zajmowałam się kontaktami  z osobami przyjeżdżającymi do Lublina ze wschodu (Ukraina, Rosja, Białoruś, Kazachstan...).

Prywatnie szyję i żyje zdrowo wyrabiając 120% normy na siłowni.

Kontakt: marta.sienkiewicz@hf.org.pl

Zobacz teksty Marty.