instagram facebook BIP
Współpraca

Homo Faber. Współpraca.

Grupa osób siedzi na murku w parku. Z tyłu wysokie, zielone drzewa.

Interesują cię prawa człowieka i działalność lokalnej organizacji pozarządowej?

Znasz Homo Faber i chcesz włączyć się w jedno z naszych działań? Chcesz, żeby Lublin był miejscem dostępnym dla wszystkich? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś tak, wybierz dowolną opcję współpracy z nami!

WOLONTARIAT

1. Sprawdź nasze aktualne oferty wolontariatu.

2. Wybierz jedną z nich w zależności od Twoich zainteresowań, kompetencji i czasu jaki możesz poświęcić na ich wykonanie. Zobacz, co proponujemy w zamian.

3. Wyślij list i napisz w nim kim jesteś, co robisz i dlaczego akurat my? Na adres: marta.sienkiewicz@hf.org.pl. Skontaktujemy się z Tobą.

4. Spotkasz się z opiekunem lub opiekunką wolontariatu. Jeśli podejmiemy decyzję o współpracy, otrzymasz umowę, ustalimy co i w jakim czasie będziesz robić.

5. Na zakończenie otrzymasz zaświadczenie.

STAŻ/ PRAKTYKI

1. Staż w Homo Faber trwa od 3 do 6 miesięcy i odbywa się we współpracy z właściwym organem organizującym staż/ praktykę. Zanim przystąpisz do realizacji poniższych kroków, upewnij się, że Twój urząd (lub inna instytucja organizująca staż) skieruje Cię na niego.

2. Sprawdź, które z działań Homo Faber Cię najbardziej interesuje.

3. Jeżeli znalazłeś/znalazłaś działanie, które Cię pasjonuje i chcesz w nim uczestniczyć, wyślij CV i list motywacyjny na adres: marta.sienkiewicz@hf.org.pl, precyzując swój wybór. Skontaktujemy się z Tobą.

4. Jeśli zdecydujemy się na współpracę otrzymasz: umowę, zakres obowiązków, określony czas i miejsce pracy. Będziesz też współpracować z jedną osobą z naszego zespołu odpowiedzialną za działanie, w którym będziesz pracować.

WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Pracując w obszarze działań społecznych, aktywizacji, budowania systemowych i długofalowych zmian, ważne jest wsparcie ze strony firm i relacje biznesowe. Jeśli nasza praca jest bliska wartościom Twojej firmy, bardzo chętnie spotkamy się i zaprezentujemy wspólne korzyści i możliwości wynikające z naszej relacji.

Odezwij się do nas: marta.sienkiewicz@hf.org.pl